Altın Sim Kart Mobil Dünyası Ödülleri

Hayatımızdaki mobil cihazlar uygulamalar artmaya devam ediyor. Bu konuda çalışan insanların sayısıda artıyor eee güzel işler yapıldıkça bunları ödüllendirmek isteyen insanlarda elbet olacaktır. Altın Sim Kart 2008 ödülleride bu çeşit ödül törenlerinin ilki sanırım. Mobil dünya için seçilmiş, 3 ana kategoride 20 ödül verilecek. Ödül kazananlar web sayfası üzerinden yapılacak oylamayla seçilecek. Oylamanın başlangıç tarihi 5 Eylül.

Oylamaya katılanlar arasında çekilişle bir Sony Vaio laptop ve 6 tanede cep telefonu hediye ediliyor. Ödülleri kazananlar 10 Ekimde Cebit Bilişim Euroasia Fuarında ödüllerini alacaklar. Yarışmanın jüri üyeleri arasında burak.comun sahibi Burak Bayburtlu, Webrazzi’den Arda Kutsal, Murat Buyurgan gibi blog aleminin bilinen simaları yer alıyor.

Yarışma mobil teknolojiler hakkında güncel bilgilerin bulunduğu mobiletisim.com tarafından düzenleniyor. Mobiletişim.com Tabi Media tarafından geliştirilen bir web sayfası benim ilgimi çeken ise bu yarışmanın bana bilgisinin Bloggerlara özel basın bülteni ile gelmesi. Tabi media bu konu hakkında kurumsal bloglarında yazmışlar ve bu çeşit bir basın bülteni düzenleyip blog yazarlarına yollamışlar.

Böyle birşeyi bir şirketin düşünmesi blogların gerçekten ciddiye alındığının bir diğer göstergesidir. Sunipeykte bu konu hakkında bir mim başlatmış.ben memnuniyetle karşılıyor ve blogculuğun ciddiye alınmasına seviniyorum.Yeni medyaya selam olsun.Fazla mı optimist oldum nedir 

Similar Posts