Blendax kızı için ne yapardınız?

Blendaxı bilmeyeniniz yoktur uzun siyah saçlı kızımız salına salına yürü herkeste saçına(!) hayran hayran bakar. Blendax bi süredir reklamları azalmıştı. Heralde bi kampanya yapmışlar bu iş içinde güzel bir web sitesi daha doğrusu web uygulaması yapmışlar. Site canlı renklerden tasarlanmış, görsel bir sürü objeden oluşuyor ve arka planda da blendax için yazılmış bir şarkı çalıyor. Birde üzerine bir uygulama kondurulmuş.

Site sizi blendax kızı farzedip size soruyor ki “Erkeğin dolgun saçların için ne yapsın?” ne bu arkadaşım napacaz kızın saçı için alla alla. Saç için ne yapılır ki diye ben düşünürken , blendax kızları bir çok şey istemişler erkeklerinden. Mesela şu anda birinci sırada “Bana güzel gözleriyle bakıp ne kadar değerli olduğumu söylesin”.Eee hani saç saç hakkında konuşan yok.O kadar garip istekler var ki bizim kızlar kendini sıyırmış heralde mesela “Fener maçı olduğu gün GS formasıyla Fener tribününde otursun” istenmiş. Şimdi burda bu kızın niyeti nedir,sevgilisi ölüp gittikten sonra  blendaxlı dolgun saçlarıyla  kırıtmak mıdır nedir yani. Ben mi ben hiç bişey yapmaz insanları kullandıkları şampuana göre ayırmıyorum

Kampanya dahilinde Blendax kızları erkeklerinden istedikleri şeyi yazıp gönderiyorlar ve çekilişe katılıyorlar. Tabi bu kampanyaya katılmak için birde blendax üzerindeki kampanya şifresini göndermeleri gerekiyor. Çekiliş sonucunda 1Smart Fortwo , 10 iPod Nano ve kontör verilecekmiş. Şirketler hep kampanya yapar ama internet sitelerini bu kadar aktif kullanmazlar. Blendax güzel bir site yapmış ve kampanyayı tamamen webe yıkmış.Bakalım en çok hangi blendax kızının isteği oy alacak.

Similar Posts