Üniversiteden kurtuldum yeni bir hayata başlıyorum!

Blogda çok fazla hayatımı anlatmıyorum ama bu sefer benim için önemli bir dönem oldu. Malumunuz Hakkımda sayfamda da  yazdığım gibi Bilgisayar müh. okuyordum ve uzatma senesindeydim. Artık üniversiteden okuldan bıkmış olan bünye yeni bir hayata başlamak istiyordu. Tam istediğim gibi olmasada bu isteğim oldu. 2 tane elektronik dersim kaldı, o kalan derslerde ikinci dönem açıldığı için şu anda boştayım. Yani sözün özü artık azcık kalan üniversite hayatıma bir virgül koydum.

Sırada ise bir kaç hafta boş boş takılıp ondan sonra iş aramak işe girmek var.Gireceğim iş ya 6 aylık olacak ikinci dönem çalışamayacağım yada anlayışlı bir yer olursa derslere izin vererek beni idare edebilirler. Şimdilik bilmiyorum gerçektende umurumda değil üzerimden büyük yük kalkmış özgürmüşüm gibi hissediyorum. Meğer bu üniversite bana ne büyük bir yük geliyormuş. Yaz okulunun son haftasında yaşadığım sıkıntıyı daha önce yaşamamıştım. Benim gibi rahat bi adamı bu kadar boğmaya ne hakları var kardeşim :) Neyse şimdi geçti herşey bi  sür takılacam ne acelesi var kardeşim sanki.Belki de ramazanı bitiririm veya bitirmem belli olmaz tabi ne olacağı.

böyle işte sevgili blog takipçim anlatmak istedim bu mutlu haberi. Muhakkak sen çalışmaya başla üni günlerini çok ararsın yorumu yapacak olanlar vardır  ama ben ne olursa olsun şu üniden kurtulayım modundayım. Hadi kalın sağlıcakla.

Similar Posts