Blog Ödülleri 2009 Başlıyor!

Geçen yıl ilki düzenlenen Blog Ödüllerinin bu yıl ikincisi düzenleniyor. Bir süre önce sosyal mecralarda yayılan anket ile kategorilerinde değişikliğe gidilen Blog ödüllerinde bu yıl çok daha fazla kategori var. Daha fazla kategori olması çok daha fazla ödül alan olması ve çok daha fazla blog yazarının mutlu olarak doğru yaptığı işe devam etmesi demek. Benim tek endişem ise her kategoride yeterli blogun olmaması, millet geçen yılki gibi kişisel kategorisine yığılırsa düzenleyen işi var.

Türkiye’de güzel bişeyler yapmaya çalışmanın ne kadar zor olduğunu blog ödülleri sayesinde bir kere daha gördük. Bir takım kişiler, olabilecek her mecrada blog ödüllerine saldırmayı kendine görev edinmiş durumda. Bu şekilde kendilerini tanıtmak için gayret ediyorlar. Bu iftiralara kulak asmamak lazım.  Geçen senede aynı iftiraları atmışlardı.

Neyse efendim güzel şeylerden konuşalım, blog ödülleri için başta Eray Endeş olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürler. Geçen sene Galatasaray üniversitesinde boğaz kenarında yapılmıştı ödül töreni bu sene daha güzel bi yerde yapılacağını öğrendim.

Blog Ödülleri 2009 takvimi şu şekilde işleyecek.

  • 21 Mart – 5 Nisan 2009: Kayıtların alınması
  • 6 Nisan – 10 Nisan 2009: Kayıtların değerlendirilmesi
  • 11 Nisan – 26 Nisan 2009: Oylama süreci
  • 27 Nisan – 1 Mayıs 2009: Oylamanın değerlendirilmesi
  • 2 Mayıs 2009: Blog Ödülleri Töreni

Uzun süredir blogumla ilgilenemediğim için bu sene katılmayacağım ama ödül töreninde orada olacağım. Görüşmek üzere.

Similar Posts