Duman 2 yeni albümle birden geliyor!

Türk rock müziğinde en çok sevdiğim gruptur Duman. Sanırım son albümleri çıktığında yani 4 yıl önce yüzüklerin efendisi forumundan Bangs’in şiddetli tavsiyesi üzerine albümlerini dinlediğim ve o zamandan beride rock müzik deyince aklıma gelen gruptur kendileri. Ne yazık ki Duman sık sık albüm çıkarmıyor. İşte en son albümlerini 4 yıl önce çıkarmışlardı. O zamandan beri ortalıklarda da fazla görünmediler. Bi kaç gündür facebook videolarında yeni bir Duman şarkısı göründü. Bende biraz araştırma yaptım. Dumanın resmi sitesine ulaştım adresi Dumanlive.com. Gayet güzel tasarlanmış Duman şarkılarıyla desteklenmiş.

Ve öğrendim ki Duman 18 Mart’ta iki tane 10′ar şarkılık albüm çıkartacakmış. İki albümünde çıkış parçalarını sitelerinden sunmuşlar. Bu şekilde sosyal mecralara düşmüş şarkılar. İlk albümün çıkış şarkısı “Dibine Kadar”  ikincisi ise “Senden Daha Güzel” iki şarkıda birbirinden harika albümün geri kalanında aynı şekilde olduğundan eminim. 18 Mart gelsede albümün tamamını dinleyebilsem diye bekliyorum. Çıkış şarkılarını aşağıda paylaşıyorum. Albümü almayı unutmayın. Şu albümleri kaliteli mp3 formatında usb disklerde satmaya başlamadılar ya gidip kim alacak cd benim cd çalarım bile olmadı ki. Şimdi kim kimi korsana teşvik ediyor. Ttnet müzikten kim müzik satın alır ki.

Duman duy sesimizi USB disklerde albüm istiyoruz. Bizi cdlerle Ttnet müziklerle falan uğraştırma. Grup yeni albüm piyasaya çıktıktan sonraki ilk konserini 5 Nisan’da Bostancı Gösteri Merkezinde verecekmiş.

Similar Posts